Nowa oficjalna strona LKS "Pasjonat" Dankowice

Idź do spisu treści

Menu główne:

43-331 Dankowice  ul. Sportowa 1, powiat bielski, województwo śląskie, Poland tel./fax (33) 84 57 394,  693 358 302
BS WILAMOWICE
13 8134 0002 0000 0534 2000 0010,  Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000114262

Rezerwacja kortów tenisowych tel. 608 036 486

 
 
 
Fotorelacja z Wojewódzkiego Turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"
rozgrywanego w Dankowicach w dniu 7.06.2017 r.
BKS Stal Bielsko – Biała – LKS Pasjonat Dankowice 5:4
Bramki dla drużyny Pasjonata: Jakub Gembala (8’, 69’), Michał Bocheński (62’- rzut karny, 65’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice:
Eryk Płonka– Eryk Korczyk, Dawid Forystek, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd – Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Łukasz Balcarczyk,Szymon Lipowiecki – Patryk Tobiasz, Jakub Gembala oraz Filip Chmielewski, Wojciech Ślosarczyk

LKS Pasjonat Dankowice – GLKS Sokół Buczkowice 5:3
Bramki dla drużyny Pasjonata: Dawid Forystek (22’), Michał Bocheński (24’, 29”), Jakub Gembala (27’, 56’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice:
Eryk Płonka (Kacper Lasota) –Eryk Korczyk, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Łukasz Balcarczyk, Dawid Forystek – Patryk Tobiasz, Jakub Gembala oraz Filip Chmielewski, Szymon Lipowiecki, Wojciech Ślosarczyk, Kacper Zajadlak,


LKS Pionier Pisarzowice – LKS Pasjonat Dankowice 4:2
Bramki dla drużyny Pasjonata: gol samobójczy (48’), Michał Bocheński (62’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice:
Eryk Płonka –Wiktor Papla, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Łukasz Balcarczyk, Dawid Forystek – Patryk Tobiasz, Jakub Gembala oraz Filip Chmielewski, Szymon Lipowiecki, Wojciech Ślosarczyk, ,

LKS Pasjonat Dankowice – Zapora Wapienica 2:7
Bramki dla drużyny Pasjonata: Paweł Wilczak (36’), Michał Bocheński (50’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Eryk Płonka –Kacper Zajadlak, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Łukasz Balcarczyk, Dawid Forystek –Patryk Tobiasz, Jakub Gembala oraz Wojciech Ślosarczyk, Kacper Lasota, Eryk Korczyk

LKS Pasjonat Dankowice – Drzewiarz Jasienica 5:2
Bramki dla drużyny Pasjonata: Michał Bocheński (7’, 13’, 42’), Kacper Lasota (34’), Paweł Wilczak (52’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Eryk Płonka –Wiktor Papla, Wojciech Ślosarczyk, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak , Patryk Tobiasz, Michał Bocheński, Dawid Forystek – Łukasz Balcarczyk, Jakub Gembala oraz Kacper Zajadlak, Kacper Lasota, Eryk Korczyk, Szymon Lipowiecki, Dominik Furczyk

Najbliższe wydarzenia sportowe na obiekcie LKS Pasjonat Dankowice

27-28.05.2017 godz. 8.00
Indywidualne Mistrzostwa Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w tenisie ziemnym

7.06.2017 godz. 10.00
Finały Śląska Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka organizowanego przez Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS i Urząd Marszałkowski w Katowicach

10.06.2017 godz. 9.00
Parafiada Diecezji Bielsko Żywieckiej w piłce nożnej


LKS Mazańcowice – LKS Pasjonat Dankowice 3:2
Bramki dla drużyny Pasjonata: Jakub Gembala (33’, 48’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Eryk Płonka –Wiktor Papla, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Dawid Forystek – Łukasz Balcarczyk, Jakub Gembala oraz Wojciech Ślosarczyk, Szymon Lipowiecki, Kacper Lasota


LKS Pasjonat Dankowice – KS Bestwinka 5:0
Bramki dla drużyny Pasjonata: Michał Bocheński (14’, 57’), Jakub Gembala (33’), Szymon Lipowiecki (47’), Łukasz Balcarczyk (69’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Eryk Płonka –Wiktor Papla, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Dawid Forystek – Łukasz Balcarczyk, Jakub Gembala oraz Wojciech Ślosarczyk, Szymon Lipowiecki, Kacper Lasota


Spójnia Landek – LKS Pasjonat Dankowice 0:3
Bramki dla drużyny Pasjonata: Wiktor Papla (40’), Michał Bocheński (45’, 49’ – rzut karny)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Eryk Płonka –Wiktor Papla, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Patryk Wysogląd –Paweł Wilczak ,Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Dawid Forystek – Łukasz Balcarczyk, Jakub Gembala oraz Filip Chmielewski, Wojciech Ślosarczyk, Szymon Lipowiecki, Eryk Korczyk, Kacper Lasota

Wręczenie odznaczeń dla zasłużonych działaczy podczas Zebrania Sprawozdawczego LKS Pasjonat Dankowice w dniu 21.01.2017
Sprawozdanie z działalności LKS Pasjonat Dankowice przedstawione przez Prezesa Andrzeja Sadloka podczas Zebrania w dniu 21.01.2017
Wypowiedź Pana Jana Widery Wiceministra Sportu i Turystyki podczas Zebrania Sprawozdawczego LKS Pasjonat Dankowice w dniu 21.01.2017
Wypowiedź Pana Marka Mazura - Wiceprezesa Rady Głównej Zrzeszenia LZS w Warszawie podczas Zebrania Sprawozdawczego LKS Pasjonat Dankowice w dniu 21.01.2017
Wypowiedź Pana Ryszarda Radwana podczas Zebrania Sprawozdawczego LKS Pasjonat Dankowice w dniu 21.01.2017
Wypowiedź Pana Czesława Biskupa - Prezesa BOZPN na zebraniu Sprawozdawczym LKS Pasjonat Dankowice w dniu 21.01.2017
Wypowiedź Burmistrza Gminy Wilamowice Pana Mariana Treli podczas Zebrania Sprawozdawczego LKS Pasjonat Dankowice w dniu 21.01.2017
Protokół z Zebrania Sprawozdawczego LKS Pasjonat w dniu 21.010.2017 r.

W sobotę 21 stycznia 2017 roku odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Ludowego Klubu Sportowego PASJONAT za rok 2016.
Klubowa świetlica zapełniła się członkami honorowymi i zwykłymi klubu oraz zaproszonymi gośćmi. A byli nimi:
- Jan Widera – Wiceminister Sportu i Turystyki
- Andrzej Kamiński – Senator RP
- Marek Mazur – Rada Główna Zrzeszenia LZS w Warszawie 
- Jerzy Kubik – Radny Powiatu Bielskiego
- Ryszard Radwan – Naczelnik Wydz. Kultury Fizycznej i Turystyki UM w Bielsku-Białej 
- Czesław Biskup – Prezes BOZPN w Bielsku-Białej 
- Marian Trela – Burmistrz Wilamowic 
- Józef Jakubiec – Proboszcz Parafii w Dankowicach
- Tadeusz Grzywa – Radny RM w Wilamowicach, Sołtys
- Dorota Foltan – Dyrektor Zespołu Szkół w Dankowicach
- Aniela Stańko – Przewodnicząca KGW
- Bożena Domasik – Prezes RSP
- Zdzisław Chmielarczyk – Prezes TKKF Pasja
- Mariusz Bieszczad – Wiceprezes OSP
- Kazimierz Kamiński – Prezes Kółka Rolniczego i Towarzystwa Miłośników Dankowic
- Mirosław Galczak – Prezes Prasy Beskidzkiej


 
Lekkoatleci w LKS Pasjonat?

 
KUBA-CUP 2016
W środę 21 grudnia w Truskolasach odbył się X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Trampkarzy (rocznik 2003 i młodsi) „Kuba Cup” 2016. Rozgrywki swoją obecnością zaszczycił wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej – Kuba Błaszczykowski. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie pięciozespołowe grupy. W grupie A wystąpiły: Akademia Piłkarska 21 Kraków, Kadra Opolskiego Związku Piłki Nożnej, GKS Piast Gliwice, NKS Start Namysłów oraz RKS Raków Częstochowa. W grupie B znalazł się LKS Pasjonat Dankowice, Akademia Sportowa Lubliniec, GKS Gieksa Katowice, TS Wisła Kraków oraz gospodarze – ULKS Herkules Truskolasy. Nasza drużyna okazała się najlepsza w swojej grupie eliminacyjnej i z kompletem punktów awansowała do półfinału, w którym musiała uznać wyższość Kadry Opolskiego ZPN. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w turnieju, w decydującym meczu pokonując Wisłę Kraków 3:1. Zwycięzcą turnieju została Kadra Opolskiego Związku Piłki Nożnej, która w spotkaniu finałowym wygrała po dogrywce z Rakowem Częstochowa w stosunku 3:2. 

Turnieje z udziałem trampkarzy i juniorów LKS Pasjonat

Turniej juniorów młodszych w Kozach  - 3 miejsce

Turniej trampkarzy w Kaniowie  -  I miejsce
 
 
 
 
LKS Pasjonat - LKS Leśna 3:4 (Fotorelacja RP)
 
 
 
BKS Stal Bielsko – Biała – LKS Pasjonat Dankowice 1:1
Bramka dla drużyny Pasjonata: Jakub Gembala (63’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Dawid Forystek, Patryk Tobiasz, Łukasz Balcarczyk, Dominik Furczyk,– Wojciech Ślosarczyk, Jakub Gembala oraz Eryk Płonka

LKS Pasjonat Dankowice – Beskid Skoczów 1:3
Bramka dla drużyny Pasjonata; Michał Bocheński (42’ – karny)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Dawid Forystek, Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Dominik Furczyk,– Łukasz Balcarczyk, Jakub Gembala oraz Wojciech Ślosarczyk


Zapora Wapienica – LKS Pasjonat Dankowice 0:6
Bramki dla drużyny Pasjonata: Jakub Gembala (20’, 41’, 45’), Michał Bocheński (28”, 36’, 60’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice: Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Dawid Forystek, Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Dominik Furczyk,– Łukasz Balcarczyk, Jakub Gembala oraz Wojciech Ślosarczyk, Szymon Lipowiecki, Eryk Korczyk, Kacper Zajadlak, Kacper Lasota


LKS Pasjonat Dankowice – Żywiecka Akademia Piłki Nożnej 1:6
Bramka dla drużyny Pasjonata: Jakub Gembala (68’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Dawid Forystek, Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Jakub Gembala –Łukasz Balcarczyk, Dominik Furczyk oraz Wojciech Ślosarczyk

100 mecz Michała Wróbla w drużynie seniorów LKS Pasjonat Dankowice.

W meczu o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy LKS Pasjonat a ZKS Koszarawa Żywiec, Michał Wróbel rozegrał 100 mecz w barwach Pasjonata.
Michał jest wychowankiem AKS Mikołów. Reprezentował również barwy Podlesianki Katowice i Sokoła Zabrzeg.
W naszym klubie ceniony za ambitną postawę na boisku i koleżeńskość. Życzymy Michałowi kolejnych udanych występów w naszym klubie.

"Nocny trening dzików" na stadionie LKS Pasjonat.

W nocy z 7 na 8 października 2016 r. grupa dzików zrujnowała część płyty piłkarskiej Nr 3.
Naprawa zniszczeń trwała ok. 3 godzin, w której wzięło udział kilku klubowych działaczy.

Błyskawica Drogomyśl – LKS Pasjonat Dankowice 0:2
Bramki dla drużyny Pasjonata: Bartłomiej Gołąb (31’, 38’- rzut karny)

Skład drużyny juniorów LKS Pasjonat Dankowice
Amadeusz Golik– Jakub Jagosz (80’ Kacper Foltan), Marcin Bęben (46’Artur Stokłosa),Daniel Korczyk, Daniel Mańdok,
Mateusz Faruga (75’ Artur Stokłosa) , Sebastian Dutka, Bartłomiej Gołąb, Sebastian Olek – Artur Ohanyan), Rafael Ohanyan (55’ Marcin Klimeczek)


LKS Pasjonat Dankowice – Drzewiarz Jasienica 7:2
Bramki dla drużyny Pasjonata: Łukasz Balcarczyk (13’, 60’), Michał Bocheński (15’, 69”),
Dawid Forystek (17’), Jakub Gembala (64”), gol samobójczy (44’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Kacper Lasota – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Dawid
Forystek, Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Jakub Gembala –Łukasz Balcarczyk, Dominik
Furczyk oraz Paweł Wilczak, Szymon Lipowiecki, Kacper Zajadlak, Eryk Korczyk


TENIS


25 września rozegrano finał ligi w trzech kategoriach wiekowych

Kat. Open
Półfinały
Graca Sławomir – Paszko Piotr 6-0 / 6-2
Ramenda Krzysztof – Włodyka Włodzimierz 6-0 / 6-0
Finał
Graca Sławomir – Ramenda Krzysztof 6-3 / 7-5

Kat. +40
Półfinały
Kuczmierczyk Mariusz – Kręcichwost Jacek 4-6 / 6-2 / 6-0
Galas Mariusz – Kubinek Dariusz 4-6 / 6-2 / 6-4
Finał
Kuczmierczyk Mariusz – Galas Mariusz 6-4 / 7-6

Kat.+50
Półfinały
Pyciński Waldemar – Bittner Grzegorz 6-3 / 7-5
Sobik Wiesław – Fajferek Janusz 6-2 / 6-3
Finał
Pyciński Waldemar – Sobik Wiesław 6-0 / 6-0


2 października rozegrano turniej deblowy na zakończenie tenisowego sezonu 2016 r.
Pyciński Waldemar Fajferek Janusz
                                                            6-2
Kegel Łukasz Krzenpek Rafał

Galas Mariusz Cichoń Sławomor
                                                            7-6
Waluszek Jan Bittner Grzegorz

Pyciński Waldemar Galas Mariusz
                                                            6-2
Kegel Łukasz Waluszek Jan

Cichoń Sławomir Fajferek Janusz
                                                            7-6
Bittner Grzegorz Krzempek Rafał

Cichoń Sławomir Pyciński Waldemar
                                                            6-3
Bittner Grzegorz Kegel Łukasz

Fajferek Janusz Galas Mariusz
                                                           6-2
Krzempek Rafał Waluszek Jan



LKS Pasjonat Dankowice – GLKS Wilkowice 4:1
Bramki dla drużyny Pasjonata: Artur Ohanyan (10’), Sebastian Olek (32’, 70’), Bartłomiej Gołąb (42’- rzut karny)

Skład drużyny juniorów LKS Pasjonat Dankowice
Amadeusz Golik– Jakub Jagosz, Marcin Bęben (46’Artur Stokłosa),Daniel Korczyk, Daniel Mańdok,– Mateusz Faruga (60 Marcin Klimeczek) , Sebastian Dutka (80’ Daniel Szkorla), Bartłomiej Gołąb, Sebastian Olek – Artur Ohanyan (70’ Kacper Foltan), Marek Micherda (55’ Rafael Ohanyan)


LKS Pasjonat Dankowice – BKS Bielsko – Biała 5:1
Bramki dla drużyny Pasjonata: Michał Bocheński (21’, 51’, 53’, 57’), Jakub Gembala (48’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Dawid Forystek, Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Jakub Gembala –Łukasz Balcarczyk, Dominik Furczyk oraz Paweł Wilczak,Wojciech Ślosarczyk, Szymon Lipowiecki



Beskid Skoczów – LKS Pasjonat Dankowice 3:1
Gol dla drużyny Pasjonata: Michał Bocheński (42’)
Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Jakub Boroń, Wiktor Papla - Paweł Wilczak, Michał Bocheński, Dawid Forystek Jakub Gembala –Dominik Furczyk Wojciech Ślosarczyk oraz, Szymon Lipowiecki, Kacper Zajadlak,



LKS Zapora Porąbka – LKS Pasjonat Dankowice 0:6
Bramki dla drużyny Pasjonata: Jakub Jagosz (15’), Artur Ohanyan (27’), Sebastian Olek (36’), Marek Micherda (60’), Kacper Foltan (63’), Bartłomiej Gołąb (75’)

Skład drużyny juniorów LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Szkorla – Jakub Jagosz, Marcin Bęben (46’ Bartłomiej Gołąb), Daniel Mańdok, Miłosz Kuczmierczyk – Rafael Ohanyan, Sebastian Dutka, Artur Ohanyan (60’ Kacper Foltan), Sebastian Olek – Marek Micherda, Marcin Klimeczek

LKS Pasjonat Dankowice – Zapora Wapienica 7:3
Bramki dla drużyny Pasjonata: Michał Bocheński (7’, 12’), Dominik Furczyk (17’, 37’), Jakub Gembala (25’, 30’), Łukasz Balcarczyk (45’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Nikodem Kądziołka, Dawid Forystek, Paweł Wilczak - Szymon Lipowiecki, Michał Bocheński, Łukasz Balcarczyk Jakub Gembala –Dominik Furczyk Wojciech Ślosarczyk oraz, Kacper Zajadlak, Kacper Lasota


 
 
LKS Pasjonat Dankowice – BKS Stal Bielsko – Biała 9:1 /juniorzy/

W środę 14 września drużyna juniorów starszych Pasjonata podejmowała w zaległym ligowym meczu BKS Stal Bielsko – Biała. Od początku spotkania gospodarze narzucili swoje warunki gry. W 9 minucie Bartek Gołąb otrzymał długie podanie z głębi pola i sprytnym lobem Skierował piłkę do siatki rywali. Cztery minuty później było już 2:0. W sytuacji sam na sam sfaulowany przez bramkarza został Artur Ohanyan, a pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Bartłomiej Gołąb. Piłkarze Pasjonata raz za razem groźnie atakowali bramkę gości. 

Żywiecka Akademia Piłki Nożnej – LKS Pasjonat Dankowice 7:0
W ramach drugiej kolejki rozgrywek ligowych drużyna trampkarzy Pasjonata Dankowice zmierzyła się ana wyjeździe z ekipą Żywieckiej Akademii Piłki Nożnej. Na początku tej relacji trzeba wspomnieć, że z różnych przyczyn w tym meczu nie mogło wystąpić kilku zawodników naszej drużyny, co nie pozostało bez wpływu na przebieg gry. 


Drzewiarz Jasienica – LKS Pasjonat Dankowice 0:4
Bramki dla drużyny Pasjonata: gol samobójczy (10’), Michał Bocheński (35’), Dominik Furczyk (51’), Jakub Gembala (63’)

Skład drużyny trampkarzy LKS Pasjonat Dankowice:
Daniel Markiel – Patryk Wysogląd, Jakub Boroń, Nikodem Kądziołka, Dawid Forystek – Paweł Wilczak, Michał Bocheński, Patryk Tobiasz, Jakub Gembala – Łukasz Balcarczyk, Dominik Furczyk oraz Wojciech Ślosarczyk, Szymon Lipowiecki, Eryk Korczyk, Kacper Zajadlak, Kacper Lasota




 
XXIX Sportowe Święto Pasjonatów - relacja
 
 
 
 
 
 
 
Polska - Francja na stadionie w Dankowicach
 
 
29 Sportowe Święto Pasjonatów - fotorelacja
 
 
Drużyny LKS Pasjonat po zakończonym sezonie 2015/2016
 
 
43-331 Dankowice ul. Sportowa 1, tel. 33 8457 394, 693 358 302, e-mail:amek@bielsko.home.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego